Eksportuj żywność do Wielkiej Brytanii

3 Listopad 2015
3 listopada 2015, Komentarze Możliwość komentowania Eksportuj żywność do Wielkiej Brytanii została wyłączona

Serdecznie zapraszamy na seminarium organizowane przez Województwo Lubelskie oraz Brytyjsko-Polską Izbę Handlową (BPCC). pt. „Eksportuj żywność do Wielkiej Brytanii”. Spotkanie odbędzie się w dniu 17 listopada 2015 r. w hotelu Mercure, ul. Al. Racławickie 12 w Lublinie, o godz. 9:30.

Wielka Brytania jest rynkiem atrakcyjnym dla lubelskich eksporterów, o czym świadczy systematycznie rosnąca wartość eksportu towarów i usług z branży rolno-spożywczej. Celem seminarium jest przekazanie praktycznej wiedzy o specyfice rynku brytyjskiego oraz formach wsparcia, jakich udziela Samorząd Województwa Lubelskiego oraz BPCC i jej członkowie.

Podczas wydarzenia zostaną poruszone zagadnienia związane z uzyskaniem niezbędnych certyfikatów, planowaniem logistyki oraz tłumaczeń i nawiązywaniem kontaktów pomiędzy kontrahentami w ramach dwóch różnych systemów prawnych. Dodatkowo eksperci, a jednocześnie praktycy zaprezentują kompleksowe rozwiązania w zakresie wprowadzenia produktów oraz usług na rynek Wielkiej Brytanii.

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne, zaś językiem prezentacji będzie jęz. polski.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Rejestracja:
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres marta.chmielewska@bpcc.org.pl do dnia 13 listopada br. Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Prosimy również zaznaczyć, jeśli będą Państwo zainteresowani konsultacją indywidualną z prelegentami oraz wizytą studyjną do Rabena/Fresh Logistics.

Szczegółowe informacje oraz program wydarzenia zamieszczono w załączniku.

źródło: http://www.invest.lubelskie.pl